Loading...

Özge Ulusoy Bale (Dans) Görüntüleri - Dilara Endican'la Muhabbet Olsun

Video

Özge Ulusoy Bale (Dans) Görüntüleri - Dilara Endican'la Muhabbet Olsun
Kanaltürk'ün sevilen haftasonu talk showu Dilara Endican'la Muhabbet Olsun'un bu haftaki konukları, Muhteşem Yüzyıl'ın ve Survivor'ın başarılı isimleri, iyi oyunculuklarının yanısıra birçok yeteneği bir arada toplayan güzel yıldızlar Özge Ulusoy ve Merve Oflaz'dı. 

Güzel ikili Özge Ulusoy ve Merve Oflaz, hayatlarındaki ve kariyererindeki bilinmeyenlerden Survivor'a; Muhteşem Yüzyıl'dan pilatese; Acun Ilıcalı'dan, vizyona girecek Recep İvedik 4 filminde "Survivor" adasını işleyen Şahan Gökbakar'a kadar birçok konuda Muhabbet Olsun'da bomba açıklamalar yaparken, müthiş performanslarıyla da seyircileri adeta büyülediler...

ÖZGE ULUSOY'un SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN BALE GÖRÜNTÜLERİ

Son kitabı "Güzelim, Güzelsin, Güzel"le ve başrollerinden biri olduğu "Kadın İşi Banka Soygunu" filmindeki ve Muhteşem Yüzyıl dizisindeki muhteşem performansıyla gündemden düşmeyen Özge Ulusoy, TV'de ilk kez yer alan "bale performansı"yla seyircileri büyülerken, bu anlar sosyal medyayı salladı. Aslında, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Bale Bölümü'nde okuyup Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı mezunu bir balerin olan ve aynı zamanda  Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Özge Ulusoy, son 14 yıldır ilk kez ayağına bale ayakkabısı giydiğini belirtirken, bu büyük tutkusunu gerçekleştirirken gözyaşlarına hakim olamadı. Ekranda, bale ayakkabıları "pointe shoes"un nasıl giyildiğinden, balerinlerin parmak uçlarında nasıl durduklarına ve balenin hikayesine kadar birçok bilinmeyeni anlatan güzel oyuncu, Dilara Endican'la Muhabbet Olsun'da kısa ama etkili bir bale gösterisi sergiledi.

SURVIVOR BİRİNCİSİ OYUNCU MERVE OFLAZ, MUHABBET OLSUN'da 120 MEKİK ÇEKTİ

Yetenekli oyuncu, Survivor yarışması birincisi Merve Oflaz, TV'de ilk kez söylediği şarkılarla ve müthiş"mekik performansı"yla göz doldururken, Dilara Endican'ın programda çektirdiği cesaret kartı üzerine, Dilara Endican "dur" diyene kadar tam 120 mekik çekerek seyircileri şaşırttı. Sportmen yıldız, ayrıca, vizyona yeni girecek olan Gulyabani isimli filmde konuk oyuncu olarak yer alacağını ve sürpriz bir diziye başladığını anlatırken;  bu dizide "çok farklı bir karakteri" canlandıracağının haberini verdi. Kariyerini oyunculuk eksenli olarak devam ettirmek istediğinin ve tiyatroya başlamak istediğinin de altını çizdi. Spor akademisi mezunu, Survivor şampiyonu Merve Oflaz, ayrıca, çok yakında, Bağdat Caddesi'nde bir pliates akademisi açacağının haberini de TV'de ilk kez Muhabbet Olsun'da söylerken, Dilara Endican tarafından Merve Oflaz'a "En sportmen TV yıldızı & oyuncu" ödülü verildi. Merve Oflaz, ayrıca, TV'de ilk kez Muhabbet Olsun'da şarkı söylerken, Şebnem Ferah'ın çok sevilen şarkıları "Sigara"yı ve "Sil Baştan"ı, Gökhan Yedier ve Majör Trio eşliğinde seslendirdi.  

GÜZELLİĞİN KİTABINI YAZAN OYUNCU

"Güzelim, Güzelsin, Güzel" kitabından da Muhabbet Olsun'da bahseden Özge Ulusoy, "Bu kitapta deneyimlerimi yazdım: Seyahate giderken nasıl pratik bavul topladığımdan tutun, yaşadığım her şey var içinde. O yüzden de keyifli okunduğuna inanıyorum" diyerek, kitabını imzalayarak Dilara Endican'a yayında hediye etti. Dilara Endican, "söz uçar, yazı kalır" diyerek ve kitap yazmanın çok önemli bir şey olduğunun altını çizerek kabul ettiği bu güzel hediye üzerine, Özge Ulusoy için özel olarak hazırlanan "Güzelliğin Kitabını Yazan Oyuncu Ödülü"nü Özge Ulusoy'a verdi. Kitabında, moda sözlüğünden moda tarihine, güzellik sırlarından, pilates inceliklerine, beslenmeden seyahat tüyolarına, bakımlı olmanın inceliklerinden kendi hayatındaki çarpıcı olaylara kadar birçok konuyu güzel bir şekilde harmanlayarak veren Özge Ulusoy, bu ilk kitabını annesine ithaf ettiğini anlatırken, kitabın içinde, Özge Ulusoy ve annesinin birbirlerinin karşılıklı var oluş sebebi olduğunu da anlatan çarpıcı bir anektodları  da bulunuyor. Postiga Yayınları'ndan çıkan "Güzelim, Güzelsin, Güzel", tüm seçkin kitabevlerinden ve internet kitapçılarından satın alınabiliyor. 
 
http://DilaraEndican.TV 

popular